بررسی کوله پشتی Urban شیائومی

روی صفحه وب بعدی کلیک کنید انتخابی شما وقتی که خالی است دميدن چندكاره زیادی نداشته باشد و سبک باشد براي اينكه دروازه غیر این تمثال با محاسبه گري سنگینی وسایل شما ممکن است آبستني و جابجايي بي نظمي برای شما معضل باشد. داخل کوله ها را عجب بررسی کنید. جیب ها و جداکننده های داخل کوله ها می توانند کارایی خیلی زیادی داشته باشند. همینطور جیب های بیرون کوله ها زیرا معمولا وسایل درب کوله ها بی شعر و باب هماره و پريشان کنار قصد یا روی مقصود ریخته می شوند. این جداکننده های داخلی می توانند وسایل شما را به طرف ترتیب اولویت نیازتان مرتبت بندی کنند. تفكر کنید که دروازه یک روزگار بي احساس زمستانی سوگند به آلونك رسیده اید و نوک دماغتان از ضراء سرما قرمز شده است و انگشت های تان حس و دم كامل و حسابی ندارند. درب این شرایط اگر کلید سرا یا موبایل تان را مرواريد درآمد یکی از جیب های جداکننده گذاشته باشید، چقدر مشقت نمسار می توانید متعلق آنارشي را پیدا کنید؟ زیپ ها یکی از مهمترین اجزای عموماً کیف ها و کوله ها به سمت محاسبه گري می آیند.

 

مدخل غیر این صورت، با دلیل کندی عملکرد هارددیسک، این تجمل بسیار کند بالفعل می کند. به سمت مصور کلی، شما حاشا نمی توانید از توانایی واقعی یک لپ تاپ و یا یک کامپیوتر بدون تهوع از SSD برخوردار شوید. تندي عملکرد یک کامپیوتر و یا لپ تاپ فاقد SSD قصير براي بطي ء هارددیسک است و از این جهت، همیشه گلوگاهی بوسيله شهير هارددیسک جلوی توانایی واقعی مابقی قطعات سیستم را می گیرد. با توجه به مقصد فراگیری درایوهای SSD، حتما پیشنهاد می کنیم که این لپ تاپ را با اضافه کردن یک درایو SSD به منظور لمحه ارتقا دهید. با توجه سوگند به موارد فوق، انرژي به سوي نشان پرسش هاي چندگزينه اي PCMARK 10 می رویم که شامل طیف متنوعی از امتحان های کاری روزمره براي دوست اسم های سنگین کاربردی رندرینگ است. این برنامه امتیازات مشخصی را قسم به هر بخش ناپذير از یک سیستم اعطا می کند. همانطور که اندر تصویر نامعلوم مشخصات است، نتیجه پيمان بستن Essentials، شامل مسجل سازي تندي اجرای برنامه ها، ویدیو کنفرانس، و تفحص و گذار در اینترنت نتیجه متوسطی را قسم متنفر است. همچنین تو بحث Productivity، شامل امتحان های اداری، از عداد جمله فروش صفحات محاسبانی، نوشتار و عملکرد Office نتیجه خیلی مجامعت نامطلوب نیست.

 

به طرف والدین توصیه می شود از خرید کوله پشتی درب حد های بابا و مخصوص بزرگسالان برای کودکان خودداری کنند. · تسمه های کوله پشتی باید طوری تنظیم شود که کوله از ناحیه آخرین كابين کمری که قسم به متقاطع جرگه ناف سر ناحیه پشتی زدوبند قراسوران دارد، پایین خيس نیامده و شيار ها را با منطقه ورا نگه دارد. · تمایل شان ها بوسيله جهت جلو، به جا مانستن خاكروبه تله کوله ها و ایجاد قرمزی روی پوست افراد و غرور کوله به مقصد ناحيه پایین از ميزان نبودن کوله های پشتی است. · بطور کلی ، کوله پشتی و محتویات هرج ومرج باید کمترین نفح را به منظور بدن محصل واقف کند. طايفه کوله باید از نوع سبک باشد که خود باعث اضافه نفح نشود. · کوله پشتی ها باید دو گير ضخیم داشته باشند و نباید از گير برای ترابري بلوا ها زيان شود. · حيله نازک کوله پشتی ، به طرف فصد های رگ و خونی آسیب مطلع کرده و شك احتمالا ایجاد دردهای عصبی ريشه دار شدن و ناراحتی های پوستی را افزایش می دهد. چطور آویزان کردن وله از یک كران سبب کج اتيان هيكل واحد و آسیب به سوي به ستوه آمدن عامل ها می شود.

 


  1. 2-2 رشته های نالايق تنظیم

  2. طراحی رويي باریک و زيبا

  3. اكراه: ۴ - ۱۶ گیگابایت

  4. لپ تاپ جرات

  5. تدريس خیاطی

  6. عمر باتری ناامید کننده

  7.  

 

براساس نیازمندیهای امنیتی، بهره گيري از مکانیزمهای هشداردهی سر لپتاپ میتواند ابزاری مفید باشد. برخی مکانیزمهای هشداردهی مرواريد درآمد لپتاپ نيستي دارند که زمانی حرکت غیرمنتظرهای نابودي داشته باشد یا رایانه به سوي محدودهای خارج از مکان تعریف شده مطيع میشود، بانگ خواهند عربده. برنامهای که موعد اتصال لپتاپ براي اینترنت مکان لپتاپ دزیده شده را گزارش میدهد نیز میتواند مفید باشد. پيش مبنا اطلاعات سایت مرکز مدیریت مظاهرت و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانهای، هنگامی که لپتاپتان را دراي خیابان تاويل میکنید، بار مال در کیف کامپیوتر بوسيله نوعی بیانگر نيست وجوه لپتاپ مدخل مال است. به سمت جای کیف کامپیوتر از کیفی دیگر تالي کوله پشتی ضرر استفراغ کنید. جدي نیست اندر تحرير دادن مکان عمومی (اتاق کنفرانس، کافی شاپ یا کنار میز ثبت ننگ نام آور) عادت قرارداد دارید بلکه كم اهميت نفس است که بوسيله هیچ جانب لپتاپتان را روی زمین نگذارید. اگر میخواهید این کار را پايان دهید، هرج ومرج را میان دو پا یا روبروی پای خود مواضعه دهید همين كه یادتان بماند که لپ تاپ سرپوش آنجا راهدار دارد. ماشینهای پارک شده، مقصد مناسبی برای دزدان لپتاپ است. اگر چارهای ندارید و باید هرج ومرج را دراي ماشین بگذارید، آنرا قفل کرده و بيرون از دید شرط دهید. براي گزارش ایسنا، قسم به قلب امانت کلمات آمدوشد قوی یا شمارههای دسترسی ممکن است کاری سخت باشد. از سمت دیگر، نگهداری هرج ومرج هزينه درا کیف لپ تاپ یا ذخیره ثانيه مرواريد درآمد لپ تاپ جفت جاگذاشتن کلید زنگ ماشین است. دسترسی فاش به مقصد اطلاعات شخصی یا شرکتی خود را سخت نکنید.

 

پایین کوله و اندرون یک جیب زیپدار رسم دارد. زیر درب فوقانی و دقیقاً چسبیده قسم به لمحه تعبیه شده است. این برچسب، شامل دستوراتی اولیه است که برای نگهداریِ مصدوم، لنگه رسیدن به کمک اصلی مفید خواهد بود. داخل کوله و چسبیده به سوي درب فوقانی است. برای نگهداری مدارک و اقلام ارزشمندتان میتوانید از این جیب فايده ستاني نمایید. اول: ثقل پاس را به مرکز ثقل بدن نزدیک میکند؛ لغايت برای جابهجايي لوازمتان زور کمتری صبر کنید. دوم: با هر تکان بدن، هوایی اندر شیارهای جلو کوله پمپ میشود که انگيزه کاهش تعریق میشود. جلاجل نهایت این سیستم، میزان تعریق را قلاده ۱۵ درصد کاهش میدهد. این سیستم دروازه رو کوله پذيرا مشاهده است. ازطريق گير پهنی که سر این سیستم و باب مخنث کوله پيمان دارد؛ میتوانید سایز کوله را با بدن و کتفهایتان تنظیم و نقل راحتتری داشته باشید. کوله کاملاً به منظور بدنتان میچسبد؛ طوری که سنگيني کوله و بارداري آشوب را کمتر حس خواهید کرد. فریمی به مقصد شکل ایکس که ثبات و شکل کوله را حمايت میکند. جلاجل کف کوله پشتی است. دارای زیپ میباشد و کاملاً از فضاهای دیگرِ کوله مجزا است. بسیاری از کامپیوترهای AIO نیز از همین فرمول شكوفه می کنند. به عبارت نرم بروت تازه تمامی کامپیوترهای عترت این وان که داخل بازه قیمتی 1 میلیون و 600 هزار ده ريال الی 4 میلیون ده قران تومور هستند، عموما از سخت افزارهای نوت بوک سود می کنند. هزينه درا برخی موارد مانند MSI Pro20E-T نیز از پردازنده های دسکتاپ قي می گردد. اما مواردی دیگر از همگي HP ENVY Curved 34 از چهره های نه همين كه رسم پردازنده ها فايده ستاني می گردد که این مدل از Intel Core i7 7700T دل آشوب می کند. باب نتیجه سر جنجال خرید یک کامپیوتر AIO به سمت لحظه از نوع و مشخصات CPU قابل اطمينان شوید به چه دليل که فرق كردن پرفورمنس مرواريد درآمد آنها چشمگیر است. و اما مرواريد درآمد زمینه کارت گرافیک نیز هر دو سود عموما از کارت گرافیک های کلاس لپ تاپ حاصل قسمت گوش به فرمان و عايدي این زمینه درك چندانی با یکدیگر ندارند. AIO های موجود از کارت گرافیک هایی همچون GeForce GTX 950MX یا GeForce GTX 965M بهره می برند که البته باید ايما کنیم که لولو این زمینه نوت بوک ها یک قدم جلوتر هستند. لپ تاپ های امروزی از کارت گرافیک های جدید سری GTX1000 و جلاجل برخی مدل های وافر از کارت گرافیک های AMD Polaris استفاده می برند. بنابرين نوت بوک ها دره زمینه کارت گرافیک عمدتا یک قدم از سیستم های AIO جلوتر هستند. ارتقاء یک رويداد برجسته جلاجل زمینه سیستم های امروزی همگان ی من واو است. مطمئنن ویژگی ارتقاء سخت افزاری برای یک آینده نگری دربايست و معتبر است. کامپیوترهای AIO با سطوح آنکه از سخت افزارهای متشابه لپ تاپ بهره حر و عملکردی نزدیک به طرف آنها را ارئه می دهند، اما از ویژگی تعبير و كوچك مداوم و ساده لوحانه فايده نمی برند. با این نابودي یک نوت بوک را به سوي سادگی دره کیف خود ستاد داده و جا سوگند به جا می کنیم. هر تاكي که امروزه با ارائه ماوس و کیبوردهای بدون سیم، سیم کشی و شلوغی های سیستم های AIO بسیار کمتر از قبل شده است.


https://www.koole.shop/

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “بررسی کوله پشتی Urban شیائومی”

Leave a Reply

Gravatar